sp
Текущее время сервера
Мясная Фабрика Фаворит плюс
Поиск
sp

Тендер

sp
Логин
Пароль
Забыли пароль?
Регистрация
Вход
Активные лоты
Допоможні матеріали
М`ясна сировина
Правила проведения торгов
План проведения тендеров
Перечень закупаемых материалов
Допоможні матеріали
М`ясна сировина
Для корректной работы раздела необходима поддержка javascript.
Правила проведения торгов

1. Обов’язковою умовою участі у тендері є попередня кваліфікація та реєстрація учасників, організаторами торгів. 

2. Учасники торгів самостійно обирають категорію товара у якій зацікавлені, за якою система автоматично повідомляє зареєстрованих учасників про проведення торгів.

3. Торги проводяться в зазначений період шляхом заповнення учасниками тендеру електронних таблиць, редагуванням цін, умов доставки і оплати у режимі on-line.

4. Кінцева ціна, месце у рейтингу та можливість поставки визначається системою автоматично, шляхом перерахунку ціни товару згідно формулі собівартості, враховуючи умови доставки, оплати та систему оподаткування учасника торгів.

Формула розрахунку собівартості: РС=СО1 ± (СО2/365 х к/дн.ОП х %депоз.ставка x (1 - %став.под.на.приб.)),

де 

РС - розрахунок себівартості, 

СО1, СО2 - сума оплати або ціна (СО1 = СО2),

365 - календарний рік, 

ОП - кількість днів оплати (передоплата або відтермінування платежу),

% - кредитна ставка банка (15,2%),

%став.под.на.приб. - % ставка податку на прибуток (18%).

 

5. Після  визначення  фіналістів, у разі  необхідності,  будуть  проведені  технологічні випробування на підприємстві. Переможець після оголошення результатів тендера повинен надати зразок  для технологічних випробувань, а  також  рекомендації з використання, сертифікат відповідності та гігієнічне посвідчення. В разі позитивного результату випробування, замовником  торгів  розміщується офіційна  заявка на пробну партію товару. За результатами випробувань буде надан пріоритет поставок або це право буде надано наступному участнику за ієрархією результатів торгів.  В  період  технологічних випробувань,  заявки  будуть  розміщуватися тим підприємствам, які пропонують товар що задовільняє за якістю та за цінами проведеного  тендеру.

6. Підприємство-замовник залишає за собою право:

-перерозподілу  об’ємів поміж двома лідируючими ціновими пропозиціями, а саме 70%-30%,  50%-50% і.т.д. 

-перегляду  пріоритета  поставок на користь наступного претендента в ієрархії цін в разі недотримання обов’язків взятих на себе переможцем конкурса.

-перегляду пріоритета поставок на користь наступного претендента в ієрархії цін в разі претензій щодо якості товару що поставляється переможцем конкурса.

-збільшення періоду прийома заявок в разі недостатньої кількості учасників торгів, і як наслідок некоректного результату тендера. В разі, якщо ситуація після продовження часу приймання заявок залишиться незмінною, підприємство-організатор торгів залишає за собою право визнати торги такими що не відбулися, та продовжити проведення торгів за наступними процедурами: відкриті торги(редукцион), запит цінових пропозицій з наступним зворотнім аукціоном.

-проведення позачергового тендеру, або перегляду пріоритета поставок на користь наступного претендента в ієрархії цін, в разі значного зростання або зниження вартості товару (ЗА БАЖАННЯМ ПІДПРИЄМСТВА - ЗАМОВНИКА).

-блокувати участь в єлєктроних торгах на термін 1 календарний місяць за умови пяти та більше поставок сировини невідповідної якості у квартал (не беручі до уваги надані зразки).

-блокувати участь в єлєктроних торгах на термін 1 календарний місяць учасника конкурса, який став переможцем та систематично (пять та більше поставок сировини у квартал) невиконує взяті на себе забов’язання по постачанню сировини, за організаційними, технічними, або іншими причинами.